جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ‌ارج

معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ‌ارج

ماشین لباسشویی ارج قدیمی، یکی از برندهای خیلی قدیمی در بازار لوازم خانگی است. این دستگاه‌ها به دلیل‌ کیفیت بالای ساخت‌ و‌ ‌‌عملکرد برتر، همچنان در خانه های بسیاری ازایرانیان استفاده می‌شوند. اما یکی از مشکلاتی‌ که خریداران این وسیله برقی ممکن است با آن مواجه شوند، نداشتن ‌دستورالعمل و راهنمای استفاده از آن است. اگر شما هم به تازگی‌ یک ماشین ‌لباسشویی ‌ارج قدیمی خریداری کرده‌اید و نمی‌دانید که معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی چه معنایی دارند، با ما همراه باشید. در اینجا، معنی کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ارج‌ قدیمی را برای شما توضیح خواهیم داد.

دفترچه راهنما‌ و توضیح کامل معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ‌ارج

دراین جدول که برای شما آماده کردیم معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ارج به طور کامل توضیح داده شده است. با مطالعه جدول راهنما می‌توانید از عملکرد برنامه‌های دستگاه اطلاع پیدا کنید و در استفاده از هر نوع شستشو‌ی لباس، برنامه مخصوص آن را به کار ببرید. این دانش عملکرد برنامه‌های دستگاه،  هم از نظر اقتصادی و هم از لحاظ بازدهی برای شما کاربرد دارد.

A این برنامه شامل یک پیش شستشو است و برای شستشوی لباس‌‌های پنبه‌ای و نخی در ماشین لباسشویی ارج کاربرد دارد.
B برای شستشوی لباس‌‌های کتان و نخی با مصرف انرژی کم، کاربرد دارد. مانند برنامه A عمل می‌کند اما با این تفاوت که در مدت زمان کوتاه‌تر و با درجه دمای کمتری انجام خواهد شد.
C در ماشین لباسشویی ارج این برنامه برای شستن لباس‌‌های روزانه است. دمای متناسب این برنامه ۴۵ درجه است و خشک کن دستگاه در این مرحله دور پایینی دارد.
D به ‌دلیل پایین بودن دور موتور دستگاه در این برنامه، شستشوی لباس‌‌‌های روزمره کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است. دمای اب نیز روی ۳۰ درجه قرار دارد.
F برای شستشوی لباس‌‌های حساس و ظریف به کار می‌رود. که مناسب ترین دما برای حفظ کیفیت این مدل لباس‌ها استفاده از آب سرد این برنامه است.
G برای شستشوی لباس‌هایی از جنس الیاف مصنوعی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مرحله شستشو و برنامه F را برای لباس‌های‌ گران‌ قیمت و حساس استفاده کنید.
Temp سنسور دمای اب است و در ماشین لباسشویی ارج، دمای‌ آب را متناسب با جنس لباس‌ها تنظیم می‌کند.
On/Off این برنامه، برای خاموش و روشن کردن ماشین لباسشویی کاربرد دارد. On  برای روشن کردن و off برای خاموش کردن دستگاه است.
Delay ایجاد تاخیر ‌در شروع برنامه شستشو در لباسشویی ارج، با این برنامه است.
Spin نشان دهنده‌ سرعت چرخش و دور موتور لباسشویی ارج است، و به عبارتی سرعت چرخش دیگ ماشین را نشان می‌دهد.
Start/Pause برای شروع شستشو و توقف حین انجام کار دستگاه از این برنامه‌ در ماشین لباسشویی ارج استفاده می‌کنند.
Rinse این برنامه طوری طراحی شده است که با اجرای آن، آبکشی لباس‌ها در پایان شستشو انجام می‌پذیرد.
Dry برنامه Dry این گونه تعریف شده است که برای خشک کردن لباس‌ها در پایان کارِ شستشو کاربرد دارد.

 

سایر دکمه‌‌های روی ماشین لباسشویی ارج قدیمی

 

به معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ارج در بالا اشاره شد. اما از طرفی به جز دانستن این مورد که ماشین لباسشویی چند کیلویی بخریم؟ باید به این موضوع هم دقت کنید که روی بدنه ماشین در قسمت کشویی که مجهز به ریختن پودر و مایع لباسشویی است، دکمه‌‌هایی نیز وجود دارد که به شرح زیر است:

دکمه‌ اصلی که به شکل درجه گرد چرخشی است و برای روشن و خاموش کردن ماشین لباسشویی کاربرد دارد، همچنین برای تنظیم برنامه‌های شستشو هم به کار می‌رود. کافیست که برای تنظیم کردن هر برنامه‌­‌ای کمی این دکمه را به داخل فشار دهید و برای استفاده از حروف مورد نظرتان، همانطور که به داخل فشار داده‌­اید؛ بچرخانید.

دکمه E و علامت برف نیز روی دستگاه وجود دارد که برای تنظیم دمای برنامه‌های شستشو انتخاب شده کارایی دارد. اگر بخواهیم آب کمی گرمتر شود، دکمه ­E  را به داخل فشار می­‌‌دهیم و اگر بخواهیم شستشو با اب سرد انجام شود، از دکمه‌ برف استفاده می‌‌‌کنیم.

در نهایت دکمه Child lock (قفل کودک) برای جلوگیری از دسترسی کودکان به دکمه‌‌ها و تنظیمات ماشین در نظر گرفته شده است.

معنی ‌کلمات ‌انگلیسی روی ماشین ‌لباسشویی ارج و دکمه‌‌‌های آن به طور کامل بیان شد تا در صورتی که دفترچه‌ راهنمای دستگاه را گم کردید یا به هر دلیل دیگری با این حروف و دکمه‌ها آشنایی ندارید و کاربرد آنها را نمی‌‌دانید، دچار سردرگمی نشوید و بتوانید به راحتی از کلیه آپشن‌‌های این نوع دستگاه لباسشویی استفاده کنید.

 

 

فهرست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *