جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
علت صدا دادن ماشین لباسشویی ارج در دور تند + راه حل

علت صدا دادن ماشین لباسشویی در دور تند + راه حل

علت صدای ماشین لباسشویی ارج در دور تند خراب شدن پمپ تخلیه است. وقتی از قبل اجسام با لباس‌های سخت داخل واشر تخلیه یا دور در ماشین لباسشویی گیر کند باعث ایجاد صدا در ماشین لباسشویی می‌شود. راه حل این مشکل عوض کردن قطعه‌هایی است که خراب شده است. تعمیر کوپلینگ، تعمیر پمپ تخلیه‌، تعمیر فنرها و کمک فنرها می‌تواند مشکل صدا دادن ماشین لباسشویی در دور تند را بر طرف کند.

یکی دیگر از دلایل آن قرار گرفتن ماشین لباس شویی در محل نامناسب است، زیرا باعث بهم خوردن تعادل ماشین لباس شویی می‌شود و صدا ایجاد می‌شود. پس قبل از روشن کردن آن مطمئن شوید که لباسشویی متعادل است.

دلیل دیگر آن لباس‌ها هستند. به دلیل اینکه دیگ ماشین لباسشویی را بیش از حد ممکن پر می‌کنید که باعث ایجاد صدا در دور تند می‌شود. پس باید دیگ را متناسب با مدل لباسشویی پر کنیم، زیرا به جز آن باعث آسیب‌های بدتر و جدی‌تری می‌شود.

ماشین لباسشویی ارج یکی از وسایل خانگی است که در زندگی روزمره بسیار کاربرد دارد. چنانچه به دنبال خرید یک ماشین لباسشویی جدید از گروه صنعتی ارج هستید، می‌توانید اینجا کلیک کنید تا به صفحه محصول مورد نظرتان هدایت شوید.

استفاده از قطعات فولادی نامناسب در ماشین لباسشویی می‌تواند دلیل دیگری باشد که باعث صدای ماشین لباسشویی ارج می‌شود. برای حل این مشکل باید قطعاتی که مشکل دارند را تعویض کنید.

در برخی از موارد اگر ظرفیت ماشین لباسشویی بالا باشد اما با حجم کمی از لباس پر شود باعث سر و صدا در دور تند می‌شود که برای حل کردن این مشکل باید نسبت به ظرفیت ماشین لباسشویی در داخل آن لباس پر کنیم.

فهرست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *